Yritys

Movitekilla on ammattitaitoinen ja osaava henkilökunta, jonka kädentaitoon voi luottaa tilanteessa kuin tilanteessa.
Olipa kysymyksessä pienasennus tai suurempi projekti, Movitek hoitaa homman!

 

Movitekin rautaiset ammattilaiset:

 

Mikko Moilanen

Toimitusjohtaja,


mikko.moilanen@movitek.fi

Puh. 020 793 9730

Ilkka Rousu

Projektipäällikkö


ilkka.rousu@movitek.fi

Puh. 020 793 9731

Matti Viitala

Projektipäälliikö


matti.movira@gmail.com

Puh. 020 7939 732

Oiva Loukkojärvi

Projektipäällikkö


oiva.loukkojarvi@movitek.fi

Puh. 040 553 5792

Anna Liedes

Projekti-insinööri


anna.liedes@movitek.fi

Puh. 040 725 8791

Marko Hietanen

IV-työnjohtaja


marko.hietanen@movitek.fi

Puh. 050 309 2130

Keikkatilaukset:

Kari Remes

keikkatyöt


Puh. 020 793 9733

Rakentaminen:

Kari Drees

Projektipäällikkö


kari.drees@movitek.fi

Puh. 040 410 4175

Matti Halonen

Projektipäällikkö


matti.halonen@movitek.fi

Puh. 0400 552965

Hietanen Teijo

Työnjohtaja


teijo.hietanen@movitek.fi

Puh. 050 304 8411

Heiska Juho

Työnjohtaja


juho.heiska@movitek.fi

Puh. 050 466 5537

Yhteystiedot

Movitek Oy

Kallisenhaara 1
90400 Oulu

020 7939 732

asiakaspalvelu(at)movitek.fi